O mně

Kdo jsem? O tom bych mohl psát opravdu dlouho. Na těchto stránkách však vystupuji především jako motorkář, cestovatel a dobrodruh. Prožijte se mnou jedinečné příběhy z cest, ze kterých mám vzpomínky na celý život a nechci si je nechávat jen pro sebe.

Jak šel čas…

Motorky mě provází už od malička, kdy se spotřeba mého odrážedla počítala na roztrhané ponožky. Z odrážedla jsem sice vyrostl, ale po několikaleté pauze mi Ježíšek nadělil motokoloběžku Blata Blatino, a tak moje motorkářský život mohl naplno pokračovat. Následovala ji věčně porouchaná Babetta 225, temná stopětadvacítka od Hondy, model VT 125 Shadow, a její místo zaujala italská kráska, můj aktuální miláček Aprilia SL750 Shiver.

Nečekaný vývoj? Asi ano. Všechny tyhle krasavice jsem si ale zamiloval a na všechny i přes různé problémy vzpomínám jen v dobrém, v tom nejlepším.

Jak jsem se dostal k psaní blogu?

Jednoho dne dostal Petr Krauz, můj milovaný bratr, nápad, že ideálním dárkem k 19. narozeninám je blog. A měl pravdu. Jak na to přišel? Jednoduše. Sám jeden takový blog má a věnuje se tam pro změnu svému koníčku – internetovému marketingu, ke kterému se dostal díky práci v ANT studiu. A aby na internetu zavládl řád, v ANT studiu již pracuji taky.

Sice chvíli trvalo, než jsem se do psaní a údržby blogu pustil, ale myslím, že nakonec to stojí za to. Díky tomu si teď můžete přečíst mé zážitky z cest, ať už jsem se na ně vydal na motorce nebo jinak, a dozvíte se také něco o mých motorkách, díky kterým jsem zažil spoustu nezapomenutelných zážitků.

Scroll to Top